Ми – молодь, яка цінує та пишається статусом «корейських американців», які вже друге покоління живуть в американському суспільстві,яке поважає людські права та реалізує демократію на основі всезагальної ідеологія свободи та рівності людей.

Не забуваючи про те, що ми – корейці, ми пускаємо корені у цьому місці, але при цьому бережемо у собі Корею, яка бореться із труднощами та негараздами на своєму шляху та продовжує рости як розвинена країна, а також її культуру.

Нещодавно Джон Марк Рамсеєр, професор Гарвардської школи права,який описав жінок для втіхи у японській армії як «повій-добровольців», приголомшив 52 мільйони корейців та 7,5 мільйонів етнічних корейців, що привело до гніву усього світу.

Його наукова праця, яка заперечує підтверджений факт про те, що ці жінки примусово стали «секс-рабинями» японців під час Другої Світової війни, визначається як нехтування науковою совістю та злочинне спотворення історії.

Примус японськими військами до секс-рабства жінок для втіхи під час війни – це історичний факт, який був неодноразово офіційно визнаний такими документами, як Заява Коно (1993 р.), заява Мураяма (1995 р.), письмо прем’єр-міністра Коідзумі (2001 р.) та ін.

Також Конгрес США одностайно проголосували за «проект про жінок для втіхи японських солдат, визнаючи історичним фактом примус щодо жінок для втіхи та вимагаючи від японського уряду вибачень та відповідальності.

Професор Рамсеєр заперечує історичний факт, який був визнаний навіть японським урядом, і знову зараховує жінок для втіхи, чиї людські права були порушені, до розряду повій, тим самим зневажає та принижує їхні людські права.

Лоренс Бекоу, ректор Гарвардського університету, який вважається інтелектуальним центром Америки, захищає Рамсеєра, говорячи,що «у його позиції немає ніяких проблем, оскільки у кожного є академічна свобода». Ця позиція Бекоу ввела в ганьбу інших добросовісних науковців та інтелігентів Америки.

Науковці усього світу називають працю Рамсеєра «нісенітницею», «аморальною працею», а слова «академічна свобода» – софізмом, який серйозно ганьбить честь Гарвардського університету.

Японії було недостатньо того, що вона колонізувала Корею і 35 років застосовувала експропріацію, експлуатацію та пригноблення, які за схожістю важко знайти в історії людства. Вона ще й використовувала корейців для відправки на обстріл, для примусової роботи у шахтах, на заводах воєнних матеріалів, і до того ж експлуатувала сотні тисяч жінок як секс рабинь на війні.

Але вони досі не просять вибачення і використовують таких псевдо науковців, як Рамсеєр, щоб спотворити історію.

Тому ми, корейська молодь, розпочинаємо «кампанію петиції мільйона», щоб поставити крапку у злочинному спотворенні історії Японією та виключити з кола науковців професора Рамсеєра, який нехтує академічною совістю.

Ми наполегливо закликаємо Вас до участі. Наші вимоги такі:


По-перше, вимагаємо позбавити Рамсеєра статуса професорв Гарвардського університету та виключити його з наукового кола без права відновлення.
  • Його праця була написана на кошти дослідницького фонду підприємства-воєнного злочинця «Мітсубісі». Він відвернувся від академічної совісті та правди, які прирівнюються до життя, і написав абсурдну працю, яка, як мінімум, заперечує історичні факти.
  • Заперечення примусовості жінок для втіхи до секс рабства нічим не відрізняється від заперечення голокосту (винищення евреїв) нацистської Германії. У той час, як нацисти вчиняли цей злочин, японці вчиняли інший злочин – примушували до секс рабства жінок для втіхи та вбивали корейців. Як людина, яка заперечує голокост, не може стати професором, так і Рамсеєр не може бути визнаний ні науковцем, ні професором.
По-друге, ми вимагаємо офіційних вибачень та відставки ректора лоренса Бекоу, який захищає працю Рамсеєра, називаючи це «академічною свободою».
  • Ректор Бекоу не тільки не відкликав працю Рамсеєра, але й захищав його, називаючи цю огидну працю «академічною свободою». Примус японськими солдатами жінок для втіхи – це історичний факт, який не потребує більше ніяких роз’яснень чи обговорень.
  • Ми вимагаємо вибачень перед 52 мільйонами корейців та 7,5 мільйонами етнічних корейців від ректора Бекоу, який ігнорує людські права та принижує особистість жінок, які стали жінками для втіхи.
По-третє, ми звертаємось до японського уряду. Ви повинні негайно припинити спроби спотворити історію військових злочинів, а також попросити вибачення у жертв, жінок для втіхи, та компенсувати шкоду, яку завдали.
  • У заяві Коно японський уряд у 1993 році визнав, що жінки для утіхи діяли за примусом повноважних представників японського війська, за що просить вибачення та виражає своє розкаяння. У 2001 році у письмі до жінок для втіхи прем’єр-міністра Коідзумі визнається, що японські солдати безчестили гідність та честь багатьох жінок. Ви повинні зупинити свої спроби перекрутити помилки, які самі й визнали.
По-четверте, ми звертаємося до корейського уряду. Твердо протистійте спотворенню історії японцями. Ви не зможете зупинити спотворення історії японцями, якщо будете намагатись їм догодити та сумніватися. Потрібно розірвати відносини з професорами (навіть у Кореї) та навчальними закладами та організаціями, які спотворюють історію під впливом Японії, як це робить професор Рамсеєр.
По-п’яте, ми закликаємо до бойкоту проти підприємства-воєнного злочинця «Мітсубісі», яке стоїть за написанням праці професора Рамсеєра, який спотворює історію.
  • Офіційне звання професора Рамсеєра – «Мітцубіський професор японського права у гарвардському університеті». Він найперший отримує прибуток з цієї посади, створеної на кошти (1 мільйон долларів) фонду підприємства-воєнного злочинця «Мітцубісі». Тому зрозуміло, що його праця, яка спотворює історію, написана на «чорні» гроші Мітцубісі.
По-шосте, ми звертаємось до громадян Кореї та 7,5 мільйонів етнічних корейців та закликаємо Вас до спільного гніву та єдино душних дій.
  • Ми – друге покоління корейців, яке продовжує любити Корею, з цього дня розпочинаємо «кампанію мільйона підписів», вимагаючи відставки професора Рамсеєра та вибачень Гарвардського університету. І ми наполегливо закликаємо Вас до участі і підтримки, щоб спотворення історії та нісенітна позиція, як у професора Рамсеєра, більше не повторювалась.
March 1, 2021
24917 have signed.